Гаель Жірб: «Верифікуючи отриману інформацію, журналіст стоїть на сторожі демократії»

Двічі протягом двох днів перебування в Одесі завітала на факультет журналістики фотокореспондент французької агенції SIPA Гаель Жірб. Обидві зустрічі проходили у форматі лекційних занять, але при цьому студенти мали добру нагоду поспілкуватися, звернутися до відомої журналістки зі своїми запитаннями.

Факультет журналістики відзначає свою 6 річницю

Низкою різнопланових, але цікавих, позитивних і незабутніх заходів факультет журналістики НУ ОЮА відзначив поточного тижня шосту річницю від дня утворення. До основних заходів залучалися практично всі студенти і викладачі.

– Ініціатива була шаленою, нікого зі студентів не довелося вмовляти щось зробити, – розповідає голова профкому факультету, студентка Іванка Герасимчук. – Від проведення студентського майстер-класу до організації фотозони при вході на факультет, участі у брейн-рингу і шаховому турнірі тощо – все, за що бралися студенти, втілювалося в життя з творчим підходом і на високому емоційному підйомі, – додає вона.

Керівництво факультету, профком і студком працювали у тісному контакті.

Студенти пізнавали силу соціальних медіа через моделювання ситуацій

Протягом двох днів студенти факультету журналістики під час тренінгу пізнавали силу соціальних медіа у сучасному суспільстві через моделювання ситуацій. В ході занять разом з відомим фандрайзером, головою Фундації прав людини Євгеном Фоміним майбутні журналісти в ігровій формі мали змогу відчути себе на місці громадських діячів, справжню силу «Я-медіа», намагалися вирішувати складні питання сьогодення через створення відеоблогу.

Факультет журналістики разом з партнерами провів презентаційний круглий стіл «Голос жінки має силу-2019»

Презентаційний круглий стіл «Голос жінки має силу-2019»: цінності проекту та шляхи його реалізації» провів факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

  • На базе факультета журналистики стартовал 5-й сезон Школы юного журналиста. 4 ноября школьники и...

Вхід