IX Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами “Інший погляд”

25-27 жовтняв Одесі відбудеться IX Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами “Інший погляд”.Заявки на участь в конкурсі приймаються до 10 жовтня.

Детально про умови участі можна дізнатися на сайті фестивалю.

Літня школа юного журналіста, рекламіста та парника

На факультеті журналістики проведено літню Школу юного журналіста, рекламіста та парника. Протягом трьох днів юнакам і дівчатам пропонувалось ознайомитися з новинною, телевізійною і радіожурналістикою, специфікою журналістської діяльності в інформаційному агентстві.

Професор з Німеччини поділився новітніми формами організації навчання

           Блогерство як засіб поширення плюралізму, перспективи і виклики для блогерства в епоху цифрових технологій, новітні форми організації навчання, а саме створення інструментів електронного навчання для освітніх цілей і вищої освіти, – такими були основні питання, винесені на обговорення під час лекції і «круглого столу» зі студентами і викладачами факультету журналістики за участіМарка Бойтнера, доктора, професора університету Падерборн (Німеччина).

ІВАНКА ГЕРАСИМЧУК: «МЕНІ ТИКАЛИ АВТОМАТОМ У ЖИВІТ»

     Думаю, практично кожного абітурієнта, а тим більше студента факультету журналістики якщо не бентежить, то, принаймні, цікавить питання: чи зможу я працювати у професії, яка почасти потребує в тому числі витримки, морально-психологічної стійкості, фізичних навантажень?

Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід