Новини — Сайт факультету журналістики

Студенти 2-4 курсів зустрілися з професіоналом рекламної справи

 «Червона  зона» не причина не проводити цікаві й корисні заходи, зокрема, зустрічі з професіоналами своєї справи. 16 листопада на факультеті журналістики НУ «ОЮА» відбулося відкрите заняття для студентів 2, 3 і 4 курсів за участі директора рекламної агенції «Разом» («Вместе») Юрія Баскакова і творчої групи «PROфесіонал».

Факультет журналістики НУ «ОЮА» став партнером третього вебінару проекту «У фокусі – Крим», який реалізує НСЖУ за підтримки Європейської федерації журналістів

9 листопада факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» долучився у якості партнера Національної спілки журналістів України до проведення вебінару на тему «Судова журналістика: особливості, жанри.

Кафедра журналістики спільно з «Українським інститутом кризового менеджменту та розв’язання конфліктів» провела міжнародний семінар «За сильну цифрову Європу: інтеграція досліджень у політику»

Міжнародний семінар «За сильну цифрову Європу: інтеграція досліджень у політику»(‘For A Strong Digital Europe: Integrating Research into Policy’) провела 3-5 листопада кафедра журналістики факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з громадською організацією «Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів».

«У напрямку більш безпечної цифрової Європи» – на базі НУ «ОЮА» проведено міжнародну конференцію

Триденну міжнародну конференцію на тему «Урядування для стійкості цифрової Європи» проведено поточного тижня у стінах Національного університету «Одеська юридична академія».

Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід