Відповіді на запитання, які нам найчастіше ставлять потенційні вступники:

 

Чи є у вас бюджетні місця?

Бюджетні місця є. Проте їх кількість та наявність на кожен навчальний рік визначає Міністерство освіти та науки України.  

Скільки коштує навчання?

27 000 грн за рік на бакалаврські програми (журналістика, реклама та зв'язки з громадськістю). 35 000 грн за рік на магістерську програму. 

Чи є у вас заочна форма навчання?

Так. Як на бакалаврські програми, так і магістратуру міжнародної журналістики

Які документи потрібні для вступу?

Ось повний перелік (докладніше)

ЖУРНАЛІСТИКА

 

 

 

Кваліфікаційний рівень "бакалавр"

 Термін навчання: 3 роки 10 місяців

 Форма навчання: денна, заочна

 Що придбаємо?

Якісні, сучасні, конкурентноспроможні знання і вміння з журналістського фаху, іноземних мов, комп’ютерних та інформаційних технологій, креативних студій, а також широке коло спілкування й цікаве творче життя!

 Які дисципліни вивчатимемо?

"Міжкультурні комунікації", "Теорія масової комунікації", "Медіапсихологія", "Іноземні мови", "Ораторське мистецтво", "Фотожурналістика", "Тележурналістика", "Радіожурналістика", "Новітні медіа", "Журналістські стандарти", "Авторське доккіно", "Інфографіка", "Веб-дизайн", "Журналістське розслідування", "Медіаграмотність", "SMM", а також низку дисциплін за вибором студента.

Які знання та вміння отримаємо?

Ми навчимо вас професійно створювати журналістські тексти, фото, радіо- та відеосюжети, передачі для традиційних та онлайн-медіа. Познайомимо з сучасними комунікативно-інформаційними технологіями, засвоїте правові та професійно-етичні засади професії журналіста, набудете навички критичного мислення тощо.

  РЕКЛАМА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

 

 Кваліфікаційний рівень "бакалавр"

 Термін навчання: 3 роки 10 місяців

 Форма навчання: денна, заочна

 Які дисципліни я вивчатиму?

 «Міжкультурні комунікації», «Аудіовізуальні комунікації», «Комунікаційні технології», «Теорія соціальних комунікацій», "Іноземні мови", «Фотографія в рекламі», «Практика рекламної та ПР-діяльності», «Організація рекламної та ПР-кампанії», «Теле- та радіореклама», «Основи графічного дизайну», «Копірайтинг та спічрайтинг», «Основи сценарної майстерності», «Психологія реклами», «SMM» тощо.

 Які знання та вміння отримаю?

 Ми навчимо вас професійно створювати рекламний продукт; проводити маркетингові дослідження; організовувати рекламні та PR-кампанії; формувати й підтримувати імідж і репутацію компанії чи окремої людини; здійснювати інформаційно-комп’ютерне забезпечення рекламної діяльності та зв’язків із громадськістю; створювати сайти фірм і налагоджувати супровід діяльності організацій в інтернет-просторі; займатися медіаплануванням, проектним менеджментом, брендингом, комп’ютерним дизайном, копірайтингом тощо.

 

Шановний абітурієнте!

Тебе зацікавило питання, як стати студентом факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія»? Для цього необхідно:

- успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання з дисциплін, згідно з переліком конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти;

- впевнено йти до реалізації своєї мрії!

Предмети ЗНО, необхідні для вступу на спеціальність «журналістика» (напрями підготовки «журналістика», «реклама та зв'язки з громадськістю»): 

  1.  Українська мова та література
  2. Історія України 
  3. Математика / Іноземна мова / Географія / Хімія / Фізика

 

Із правилами прийому на факультет журналістики можна ознайомитися на сайті Національного університету «Одеська юридична академія» (http://onua.edu.ua), а також у приймальній комісії університету (м. Одеса, вул. Академічна, 2).

З питаннями звертайтеся:

+38 (048) 719 88 40 - деканат факультету журналістики

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/groups/1417277878525725/

Приходьте, пишіть, телефонуйте!

Ми чекаємо Вас!

Дочірні категорії