Гаряча десятка

Ми хочемо дати вам не тільки освіту,

ми хочемо дати Вам життя.”

Гаряча десятка

Всім відомо, що студентські роки є найяскравішими у житті людини. І зараз ми пропонуємо Вам зануритися в життя, яке вирує в Національному університеті «Одеська юридична академія». Ми пропонуємо Вам познайомитися з десяткою цікавих місць університету,  які не залишать Вас байдужими й, сподіваємося, вже скоро стануть Вам у нагоді :)

Знайомимося ближче!

1. Навчальна телестудія

Створена для професійної підготовки студентів до майбутньої роботи на телебаченні.

2.  ТРК "Репортер" 

Співпрацює зі студентами, даючи шлях у телевізійну журналістику всім творчим особистостям.

3. Компютерний дім

Як відомо, ми живемо в епоху розвинених компютерних технологій. Компютерний дім дозволить вам удосконалити свої навички роботи з компютером, отримати нову інформацію та впевнено йти в ногу з часом.

4. Бібліотека

Затишна атмосфера, цікаві книги, найобізнаніші бібліотекарі – саме тут Ви зможете вгамувати спрагу знань і обов’язково  відкрити для себе щось нове, про що не здогадувалися раніше.

5. Музей старовинної книги

У музеї зібрана скарбниця книжкової культури: тут знаходяться старовинні видання художньої та наукової літератури XV-ХХ ст., книги, ілюстровані відомими художниками, а також видання, які мають оригінальну форму та розмір.

6. Спортивний комплекс

Виглядати гарно хочеться завжди, та й для здоровя фізичні вправи дуже корисні. Саме тому спортивний комплекс університету оснащений значною кількістю сучасних тренажерів, містить гімнастичні зали, футбольні та волейбольні поля. Як кажуть, у здоровому тілі здоровий дух!

7. Шаховий тунель

Навчання в університеті – не тільки корисна, а й винятково цікава й приємна справа. У вільний час студенти можуть насолодитися позитивною енергетикою шахматного тунелю, пограти в шахи, поспілкуватися з друзями в соцмережах (тут вільна зона Wi-Fi).

8. Актова зала

Кожного року в університеті проходить низка різноманітних заходів: конференції та олімпіади, семінари і тренінги. До навчального закладу приїздить багато високоповажних гостей, експертів, лекторів, які завжди готові зустрітися з молоддю, поділитися своїми знаннями та досвідом. Приємно, що для цих зустрічей є затишні зали та аудиторії. А якщо охочих на зустріч збирається значна кількість, до наших послуг чудова комфортна  актова зала.

9. Кафе «Лекс»

Гризти граніт науки – справа нелегка. Іноді варто відпочити й смачненько пообідати, провести час у приємній атмосфері з цікавими думками та друзями. В цьому вам допоможе затишне кафе «Лекс». Тут і каву запашну запропонують, і посміхнуться, і ціною порадують. Не багатьом відомо, що Артур Конан Дойль почав писати свій роман «Шерлок Холмс» саме в кафе. Можливо, і Вас відвідає муза в цьому чудовому закладі, і Ви напишете свій перший бестселер.

10. І звичайно, Академічна, 7Б!

Запам’ятайте, це адреса факультету журналістики – Вашої майбутньої домівки. Саме тут Вас і навчать, і підзарядять натхненням та позитивом, і обігріють (у прямому та переносному значеннях), інколи (за потреби) повиховують:)) Повірте нам:  факультет журналістики – це наша родина, яка завжди надихає!


Цікаві думки цікавих людей

Журналістика - не тільки професія, а й спосіб життя.

Анатолій Москаленко

Журналістика – це те, що більш цікаве сьогодні, ніж завтра. 

Андре Жид