ФОТОСУШКА ФЖ

Факультет журналистики Национального университета «Одесская юридическая академия» приглашает всех желающих принять участие в нашей регулярной фотовыставке «Сушка: фотографируем в городе».
Посреди университетского дворика (ул. Академическая 7Б) будут натянуты самые обычные бельевые веревки, на которые любой желающий может повесить свои фотографии.
Можете подавать свои работы на кафедру журналистики по адресу: ул. Академическая 7Б, кабинет 1, Одесса.
Давайте поделимся яркими впечатлениями вместе! Победителя ждут приятные сюрпризы.

Школа юного журналіста, рекламіста та піарника.

Школа Юного журналіста, рекламіста та піарника – це унікальна творча лабораторія, що дозволяє майбутнім абітурієнтам познайомитися з основами журналістської, рекламної та ПР-творчості, публічної комунікації, взяти участь у випуску газетних матеріалів, теле- та радіопередачі. Саме тут можна відвідати майстер-класи з теле-, радіожурналістики, нових медіа, ораторського мистецтва, а також підготуватися до вступу на факультет журналістики.

Олімпіада для абітурієнтів «Майбутнє журналістики»

Щорічний конкурс-відбір талановитої молоді для навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Журналістика».

Для всіх, хто відчуває у собі сили та має бажання працювати кореспондентом, репортером, ведучим телевізійних і радіопрограм, редактором, головним редактором, керівником у різних ЗМІ, видавництвах, прес-службах!
В олімпіаді «Майбутнє журналістики» можуть взяти участь учні 11 класів загальноосвітніх шкіл та випускники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Це – чи не єдина можливість найкраще підготуватися до вступного творчого конкурсу, отримати переваги при вступі до університету завдяки набутому досвіду.