Олімпіада для абітурієнтів «Майбутнє журналістики»

15046314_10205579241159159_843937164_n.jpg

Щорічний конкурс-відбір талановитої молоді для навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Журналістика».

Для всіх, хто відчуває у собі сили та має бажання працювати кореспондентом, репортером, ведучим телевізійних і радіопрограм, редактором, головним редактором, керівником у різних ЗМІ, видавництвах, прес-службах!
В олімпіаді «Майбутнє журналістики» можуть взяти участь учні 11 класів загальноосвітніх шкіл та випускники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Це – чи не єдина можливість найкраще підготуватися до вступного творчого конкурсу, отримати переваги при вступі до університету завдяки набутому досвіду.

Олімпіада «Майбутнє журналістики» проходить щороку в квітні на базі Національного університету «Одеська юридична академія» в два етапи:
Перший етап – написання журналістського твору на задану тему.
Другий етап – аудіювання. Абітурієнт протягом 3-5 хвилин вільно говорить на тему, яку обирає шляхом витягування екзаменаційного білета. Під час викладу матеріалу перевіряються вміння говорити українською мовою (орфоепія, лексика, граматика), композиція розповіді, точне та повне відтворення фактів, уміння аргументувати, переконувати, дискутувати.

Олімпіада проводиться у відповідності до умов творчого конкурсу, який є обов’язковим при вступі на спеціальність «Журналістика».

Бажаючим взяти участь в олімпіаді «Майбутнє журналістики» необхідно зареєструватися до 20 лютого за телефоном: (048) 719 88 40 – кафедра журналістики

Цього року чекаємо вас 18 березня за адресою:
м. Одеса, вул. Піонерська 7Б о 10.00 у фойє факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія»