Щорічний конкурс-відбір талановитої молоді для навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» за спеціальностями «Журналістика», "Реклама та PR".

Для всіх, хто відчуває у собі сили та має бажання працювати кореспондентом, репортером, ведучим телевізійних і радіопрограм, редактором, головним редактором, керівником у різних ЗМІ, видавництвах, прес-службах, рекламних та PК-агентствах!
В олімпіаді «Майбутнє журналістики, реклами та PR» можуть взяти участь учні 11 класів загальноосвітніх шкіл та випускники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Це можливість визначити свої творчі навички, спробувати себе у якості журналіста, рекламіста та піарника.

Олімпіада «Майбутнє журналістики, реклами та PR» проходить щороку в квітні на базі Національного університету «Одеська юридична академія» в два етапи:
Перший етап – написання медійного твору на задану тему.
Другий етап – аудіювання. Абітурієнт протягом 3-5 хвилин вільно говорить на тему, яку обирає шляхом витягування екзаменаційного білета. Під час викладу матеріалу перевіряються вміння говорити українською мовою (орфоепія, лексика, граматика), композиція розповіді, точне та повне відтворення фактів, уміння аргументувати, переконувати, дискутувати.

Бажаючим взяти участь в олімпіаді «Майбутнє журналістики, реклами та PR» необхідно зареєструватися до 12 квітня за телефоном: (048) 719 88 40 – кафедра журналістики

Цього року чекаємо вас 16  квітня о 10.00 за адресою: м. Одеса, вул. Піонерська 7Б о 10.00 у фойє факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія»