Відповіді на запитання, які нам найчастіше ставлять потенційні вступники:

 

Чи є у вас бюджетні місця?

Бюджетні місця є. Проте їх кількість та наявність на кожен навчальний рік визначає Міністерство освіти та науки України.  

Скільки коштує навчання?

27 000 грн за рік на бакалаврські програми (журналістика, реклама та зв'язки з громадськістю). 35 000 грн за рік на магістерську програму. 

Чи є у вас заочна форма навчання?

Так. Як на бакалаврські програми, так і магістратуру міжнародної журналістики

Які документи потрібні для вступу?

Ось повний перелік (докладніше)

 

Перелік документів, що подаються особисто абітурієнтом приймальній комісії:

  • заява встановленої форми (формується та роздруковується за допомогою апаратно-програмного комплексу приймальної комісії); 
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см; 
  • медична довідка за формою 086-о
  • документ про середню освіту разом з випискою оцінок (копія також завіряється за оригіналом приймальною комісією);
  • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з результатами ЗНО з конкурсних предметів;
  • оригінал і копія паспорту (1, 2 сторінки, відмітка про реєстрацію) – 2 екз.; 
  • оригінал та копія приписного посвідчення або військового квитка – 2 екз.;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду – 2 екз.; 
  • дипломи та грамоти за високі успіхи у вивченніі дисциплін: українська мова та література, іноземна мова, історія України (якщо є) - копії пред’являються разом з оригіналами; 
  • витяг з трудової книжки (якщо є); 
  • документи про пільги (якщо є).  

 Які предмети ЗНО необхідні для вступу на спеціальність «журналістика» (напрями підготовки «журналістика», «реклама та зв'язки з громадськістю»): 

 1.  Українська мова та дітература

2. Історія України

3. Математика / Іноземна мова / Географія / Фізика /Хімія

Із правилами прийому на факультет журналістики можна ознайомитися на сайті Національного університету «Одеська юридична академія» (http://onua.edu.ua), а також у приймальній комісії університету (м. Одеса, вул. Академічна, 2).

Який диплом я отримаю по завершенні навчання?

По-перше, диплом баклавра з журналістики чи фахівця з реклами та зв’язків з громадськістю (залежно від обраної освітньої проограми). Після закінчення бакалавратури у вас буде змога вступити до нас на магістерську програму - міжнародна журналістика.

Чи можна подавати документи одночасно на дві спеціальності?

Можна і навіть треба. Ми будемо радити вступникам подавати документи на дві спеціальності, щоб потім – за вступним рейтингом – визначатися, яка зі спеціальностей для вас є ближчою.

Які предмети я буду вивчати на факультеті з журналістського фаху?  

 Вже з першого курсу Ви опановуєте базові дисципліни, котрі дадуть знання про основи професійної діяльності: вступ до спеціальності,  теорія масової комунікації, міжкультурні комунікації. Далі – поринете у царину суто фахових предметів – журналістська майстерність,  журналістські жанри,  теорія і методика журналістської творчості. Згодом у Вас буде можливість «посмакувати» специфіку принципів  діяльності з  нових медіа,  радіо, теле, газетного виробництва,  інтернет-журналістики,  фотожурналістики, авторського доккіно, веб-дизайну,  журналістського розслідування, інфографіки тощо. 

Проте без  медіаграмотності,  медіапсихології,  ґрунтовних знань із двох іноземних мов (одна - за вашим ибором вже з 2 курсу),  української та зарубіжної культури і літератури, політичних студій, основ економічної теорії Ви не зможете сформуватись як справжній фахівець.

 Ці предмети та інші навчальні «цікавинки» чекатимуть Вас на факультеті.

 Хочу дізнатися перелік предметів, які викладаються на спеціальності «реклама і зв'язки з громадськістю». 

 Вже з  першого курсу навчання ви відразу знайомитися зі вступом до спеціальності, етикою в рекламі і PR, основами соціальних комунікацій, міжкультурними комунікаціями, комунікаційними технологіями, історією та теорією з реклами та ПР.  Далі поступово ви поринете в світ знань з ораторського мистецтва, копіратийнгу та спічрайтингу, маркетингових комунікацій, ведення перемов, smm, виробництва реклами, психології реклами, інфографіки, організації рекламних і PR-кампаній тощо. 

 Чи зможу я поєднувати навчання з роботою?

Так, ми заохочуємо наших студентів до журналістського фрилансу, роботи або стажування в медіа, рекламних та PR-компаніях, за умови, якщо це не заважає відвідувати заняття. Індивідуальний графік навчання можуть отримати лище старшокурскники, які навчаються на відмінно та працюють за фахом.   

Я не з Одеси. Де я буду жити?

У академії є чудові гуртожитки для іногородніх студентів. 

Хто отримує стипендію?

Стипендія на перший рік навчання залежить від результату вступних випробувань – стипендії отримують ті, хто вступив на бюджетну форму навчання. А далі все залежить від ваших успіхів.

Які мої шанси знайти роботу після навчання у вас?

Ми не гарантуємо працевлаштування, але всіляко сприяємо нашим студентам і випускникам у пошуку роботи. Успішні випускники запрошуються на роботу в провідні медіа, рекламні та PR-компанії.

 

З питаннями звертайтеся:

 +38 (048) 719 88 40 - деканат факультету журналістики

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 https://www.facebook.com/groups/1417277878525725/

 

Приходьте, пишіть, телефонуйте!

 Ми чекаємо Вас!