Юлія Вовченко

 

Привітики, мене звати Юлія Вовченко!:) Можна було б почати, як потребує регламент, але для чого? Якщо ви зайшли до розділу «Портфоліо» студентів факультету журналістики. Варто лише додати те, що зараз я «добуваю» граніт науки вже на 4 курсі.

Чому саме журналістика? Розпочалося все ще з дитинства, коли я вірила, що світ це гра, в якій я, так мовити,є  модератором, керуючи всіма процесами та суспільством загалом:) Проте протягом декількох років зрозуміла, що я не є «центром Всесвіту».

 Коли ж настав момент обирати професію, найперша у моєму списку була журналістика, правда її трішечки витісняло правознавство, а якщо чесно, це були мама та дідусь - юристи. Проте підтримку я отримала від дідуся, який все життя пропрацював у журналістиці. Його захопливі розповіді з власного досвіду підкорили моє серце цією професією. Після того  я не мала сумніву з чим хочу пов’язати подальше життя.

І тут потрапила  до круговерті студентського буття.Звичайно, були і розчарування у виборі професії, як у будь-якого студента, особи не особливо зорієнтованої у просторі:) Проте вже зараз я розумію, що це моє, мій шлях, який можливо не буде легким, проте він (ще раз повторю) МІЙ, всі помилки – це досвід. А без нього ідеалу не досягнути. Тому спробувати хочу себе у всіх різновидах ЗМІ, поки що це була регіональна преса, та робота на сайті рідного факультету (випусковий редактор, коректор, журналіст тощо).  Маю надію, що колись доберуся до радіо та телебачення, де зможу проявити себе не тільки в образі журналіста, а й нарешті познайомити публік зі своїми поетичними здобутками:)

Деякі публікації з сайту:
http://media.onua.edu.ua/blog/371-tvorcha-zustrich-z-christian-stahl
http://media.onua.edu.ua/blog/384-novi-znannya-novi-peremogi
http://media.onua.edu.ua/blog/396-novij-dosvid-razom-z-dmitrom-pekarovskim
http://media.onua.edu.ua/blog/377-trening-po-mediagramotnosti-dlya-shkoly-yunogo-zhurnalista
http://media.onua.edu.ua/blog/394-bdzhola-mala-a-j-ta-pratsyue \

Деякі матеріали з газет(частково):