Максим Васильченко

Всім привіт, мене звати Максим і я навчаюсь на 4-му курсі найкращого факультету. Ви спитаєте – чому саме факультет журналістики? Я вам відповім – адже тут відкривається всі можливості для реалізації своєї особистості.

На власному прикладі можу сказати, що в колективі журналістів панує атмосфера радості та натхнення. Саме під впливом такого настрою розпочались мої перші кроки в становленні себе як журналіста.

Після закінчення навчання на 1 курсі я вирішив зануритись з головою в журналістську діяльність, тому працював на практичній основі в Одеській обласній державній телерадіокомпанії (простіше кажучи – ОДТРК). Ось мої роботи там: ОДТРК (http://oodtrk.od.ua/fakti/6341-brifing-nachalnika-departamentu-osviti-i-nauki-odeskoji-oda-tetyani-lazarevoji; http://oodtrk.od.ua/fakti/6258-v-odeskij-oblasnij-derzhavnij-administratsiji-obgovorili-byudzhet-2015).

Більш серйозно до цього питання я підійшов вже на 3 курсі, коли вирішив спробувати свої сили в інтернет-виданнях. За рекомендацією мене прийняли до Південноукраїнського медіахолдінгу в інтернет-видання «Одеська правда». Саме тут я отримав широку базу та нові знайомства серед багатьох експертів у різних сферах. Тим не менш, через непорозуміння з керівництвом, співпрацю довелось завершити (https://prawwwda.com/ekonomika/iGov-v-ukraine-stanovlenie-elektronnih-gosuslug-evropeiskogo-urovnya-/; http://prawwwda.com/obschestvo/obschestvenniki-predlagayut-blagoustroit-odessu-po-primeru-parija/; http://prawwwda.com/politika/kitai-vklyuchilsya-v-borbu-za-resursi-antarktiki/;).

Тим не менш, робота не змусила себе чекати: через деканат звернувся начальник прес-служби головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області. І, як не дивно, шанс реалізувати себе випав саме мені, за що я дійсно вдячний. На сьогоднішній день я працюю у злагодженому колективі та по справжньому отримаю задоволення від своєї роботи.