Представники ФЖ на одеському телеканалі А1 – про журналістські стандарти, дистанційку, студентське самоврядування та 8-му річницю факультету

         Справжня фахова розмова про сучасну журналістику, її майбутнє, професійну етику, і, звісно ж, студентське життя відбулася у студії одеського телеканалу А1 за участі заступника декана факультету журналістики Олега Чубука і студентки 3 курсу, заступниці голови студради факультету Анастасії Петрович.

       Разом з ведучою програми «Реальне життя» Іриною Назарчук відбулося обговорення журналістських кейсів, які нам «підкидає» сьогодення, нових навчальних дисциплін, проблем, спричинених COVID-19, роботи студентської ради тощо. 

        Перефразовуючи: в «Реальному житті»  - про реальне життя факультету, а саме про навчання офлайн і навчання дистанційне, про практику, студентське самоврядування, відзначення 8-ї річниці ФЖ НУ «ОЮА». До речі, щодо практики: нас запросили проходити її й на А1! 

Дивитися випуск програми «Реальне життя»!

Пресцентр ФЖ НУ «ОЮА».


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід