Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з громадською організацією «Молодіжний центр ефективних комунікацій» провели підсумковий круглий стіл в рамках проекту «Голос жінки має силу».

Захід відбувся за участі студентів, викладачів факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» та представників правління Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, в приміщенні  університетського Музею рідкісної книги. 

- Сьогодні ми маємо проаналізувати усі активності факультету в рамках проекту, оцінити ефективність проведених заходів, розглянути перспективи нашої участі в міжнародних проектах, - зазначила декан факультету журналістики, координатор проекту в Одеській області професорка Тетяна Кузнєцова. - Проект мав на меті навчити усіх, хто до нього залучається, і, насамперед, молодь, публічно підіймати проблеми, не боятися висловлювати власну точку зору, мати активну життєву позицію. І сьогодні я із задоволенням констатую, що  поставлену мету досягнуто, - додала Тетяна Кузнєцова. За її інформацією, в рамках проекту «Голос жінки має силу» близько 50 студентів факультету журналістики стали учасниками тренінгів з написання блогів і виготовлення віде-облогів, і близько 300 – учасниками блог-кафе, які провели відомі тренери, блогери, журналісти. 

У свою чергу, студентка 2 курсу факультету журналістики Олена Козлова  поділилася своїми враженнями від участі в проекті. На її думку отримані під час різноманітних тренінгів знання і навички, зокрема, зі створення впливогенних блогів, в певній мірі змінюють самого учасника проекту, впливають на його світогляд. 

- Ти починаєш краще бачити, чути і розуміти існуючі проблеми в твоєму оточенні, суспільстві, у світі, й автоматично «переключатися» на пошук їх вирішення, - зазначила Олена.

На визначній ролі журналістів, важливості бути не байдужими, не проходити повз соціальних проблем наголосив під час виступу на «круглому столі» голова правління Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін.

    Вже цими вихідними активні учасники проекту вирушають до Києва, де буде проаналізована  робота усіх регіональних учасників проекту.

Як повідомлялося, проект «Голос жінки має сил» (Women Voices Count) у 2019 році реалізується у 8 регіонах України. Метою проекту є установлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни; підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах; розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні; забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН та досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року; послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності; створення простору для повноправної участі жінок з усієї України (у тому числі з непідконтрольних територій) у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні; залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Проект реалізується спільно з Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Прес-служба факультету 

журналістики НУ «ОЮА».