У суботу, 23 листопада, на факультеті журналістики НУ «ОЮА» вже вкотре відчинила свої двері «Школа юного журналіста», яка працюватиме протягом 2019-2020 навчального року. Перше заняття з сьогоднішніми школярами, а за кілька місяців, можливо, вже й студентами журналістського факультету, провів журналіст з багаторічним досвідом роботи в засобах масової інформації і в прес-службі, а нині викладач кафедри журналістики Олег Чубук. 

- Оскільки після проведеного минулої суботи в університеті і на факультеті «Дня відкритих дверей», де ми анонсували школу, це наша перша зустріч у подібному форматі, заняття стало своєрідним «Вступом до спеціальності», - каже заступник декана факультету журналістики Олег Чубук. – В основному ми, на конкретних прикладах, «розбирали» інформаційне середовище на сьогоднішньому етапі, призначення журналіста, затребуваність професії. Крім того, встигли провести й невеличкий журналістський практикум, - додав він. 

Як також  зазначив заступник керівника факультету, «Школа юного журналіста» є відкритою для будь-якого школяра, який хоче ближче познайомитися з журналістською професію. 

- Чимало наших студентів свого часу відвідували цю школу, щоразу дана форма залучення й підготовки до навчання підтверджує свою ефективність, тому й зараз ми сподіваємося на, так би мовити, віддачу, - каже Олег Чубук.

Як повідомлялося, лише в листопаді-грудні викладачі кафедри журналістики проведуть заняття, зокрема, з мовних особливостей журналістського тексту, разом з учнями будуть створювати інформаційні і рекламно-інформаційні матеріали тощо. 

Юнаки та дівчата! «Школа юного журналіста» факультету журналістики чекає на вас щосуботи з 10.00 до 12.00 за адресою: м.Одеса, вул.Академічна, 7б.

Прес-служба ФЖ «НУ ОЮА».

Фото Лізи Шостак, студентки 1 курсу ФЖ «НУ ОЮА».