Зроби добро – добром і повернеться

Студенти Факультету Журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» постійно займаються благодійною діяльністю. Вони точно знають: роблячи добрі справи ми не втрачаємо ресурси, а натомість здобуваємо доброту серця.

 

 

Саме тому в перший день жовтня стартували благодійні заходи. Протягом дня акція, ініційована профбюро факультету журналістики, збирала навколо себе чимало глядачів та учасників. За дуже простими правилами студентами пропонувалося взяти участь у грі. «Кидання кульок» за символічну ціну винагороджувалось солодкими призами. 

З самого початку великої перерви і до 4 вечора усі небайдужі мали змогу допомогти тим, хто цього потребує. Адже всі виручені кошти було передано дітям, які потребують особливої уваги зі сторони суспільства.  За весь день було зібрано 1069 грн. Бодай невеличка сума може змінити життя та долю маленького громадянина нашої країни. 

Тож, турбуймося про тих, кому це дійсно потрібно!

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід