У рамках реалізації проекту «MeDiAPLUR» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини факультет журналістики НУ «ОЮА» у партнерстві з Молодіжним центром ефективних комунікацій та Фундацією прав людини 26-27 вересня 2019 року проводить в Одесі дводенний тренінг "Основи успішного блогерства".

 

Під час тренінгу наші тренери поділяться з вами секретами майстерності та розкажуть, як створити цікавий блог, які існують платформи та ресурси для ведення власного блогу, як за допомогою блогів можна вирішувати суспільно важливі питання сьогодення, як привернути увагу аудиторію до свого блогу, як ефективно спілкуватися в соціальних мережах тощо.Передбачається, що потенційні учасники братимуть участь в усіх заходах проекту.

Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на проїзд та проживання не компенсуються. Учасники забезпечуються обідом та перервами на каву.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeyRDjNzDce08B_xQte37SiZMFCL6JMy4nDcI-Dk5G-645Nw/viewform

Тренінг відбудеться у творчій майстерні TRoom за адресою: вул. Академічна 7б, Одеса.
З усіх питань звертайтеся до менеджера проекту за адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.