Факультет журналістики у партнерстві з Молодіжним центром ефективних комунікацій та Фундацією прав людини продовжують серію тренінгів та блог-кафе для блогерів-початківців і тих, кому цікава тема блогерства.

 

Наші тренери поділяться з вами секретами майстерності та розкажуть, як створити цікавий блог, які існують платформи та ресурси для ведення власного блогу, як за допомогою блогів можна вирішувати суспільно важливі питання сьогодення, як привернути увагу аудиторію до свого блогу, як ефективно спілкуватися в соціальних мережах тощо.

Навчання буде проходити у формі тренінгів та блог-кафе протягом вересня – листопада 2019 року у творчій майстерні TRoomза адресою: вул. Академічна 7б.

Тренінги відбудуться 27-28 вересня та 4-5 жовтня, блог-кафе – 19 вересня, 8 жовтня, 11 жовтня, 18 жовтня, 25 жовтня, 26 жовтня, 1 листопада, 8 листопада, 15 листопада.

 

За результатами проведення навчання найбільш активні учасники отримають сертифікати, а також можливість взяти участь в одному з міжнародних заходів (конференції, семінарі, тренінгу за участю відомих зарубіжних медіаекспертів).

Участь у тренінгах та блог-кафе безкошовна.

 

 

З усіх питань участі звертайтеся до менеджера проекту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Анонси заходів: https://www.facebook.com/eff.com.ukraine/, http://effcomcentre.org/.

Навчання відбувається в рамках проекту MeDiAPLUR, що реалізується за підтримки Падеpнбоpнського унівеpситету коштами Міністеpства закоpдонних спpав Федеpативної Pеспубліки Німеччина.