Студенти факультету журналістики разом з профкомом НУ «ОЮА» відвідали дитячий будинок «Перлинка»

20 грудня, студенти факультету журналістики разом з профспілковим комітетом НУ «ОЮА» відвідали дитячий будинок «Перлинка». Майбутні журналісти і юристи доставили дітям солодощі, а головне, радість спілкування.

Зовсім нещодавно відбувся тиждень благодійності, де кожен з факультетів організовував свою акцію по збору коштів. Наш факультет вже вкотре організував камерний вечір CHARITYCON, на якому вдалось зібрати понад дві тисячі гривень, - розповідає голова профкому факультету журналістики Іванна Герасимчук. - Разом з коштами інших структурних підрозділів були закуплені солодкі подарунки, запрошено аніматорів, додала вона.

За словами Іванни Герасимчук, зустріч переконала, що дітям потрібні не обов’язково іграшки, їм потрібна насамперед увага. - Сьогодні для цієї малечі я була мамою, бо так вона до мене зверталась. Я подарувала їй обійми, вони — мені. Ми щасливі. Даруйте емоції, і лише потрібне. Не лінуйтесь потурбуватись про малих, запитайте в притулку, чого вони конкретно потребують. Можливо, це просто обійми!, - каже Іванна. Як додала активістка, подібні акції профкомом проводяться регулярно. Незабаром планується, зокрема, поїздка до будинку пристарілих. Прес-служба факультету журналістики НУ «ОЮА».

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід