Студентка факультету журналістики виграла конкурс «МіссІнстаграм НУ «ОЮА»

 

Студентка третього курсу факультету журналістики Маргарита Осіпчук виграла університетський конкурс і стала «МіссІнстаграм НУ «ОЮА».

Конкурс проходив у кілька етапів. Спочатку члени студрадисамі відібрали 18 претендентів, які пройшли до другого етапу. А вже на другому етапі студенти та друзі претендентів мали змогу проголосувати за них на інстаграм-сторінці студради. Переможців нагороджував президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов. «Про перемогу дізналася вранці у день нагородження, що було досить хвилюючим, адже нагородження проходило під час святкування Дня народження Академії. Взагалі це здорово, що в нашому університеті проходять такі сучасні конкурси і що президент нашої Академії Сергій Васильович Ківалов підтримує такі заходи», - ділиться емоціями Маргарита.

Відзначимо, що конкурс «МіссІнстаграм» запропонували проводити тільки в цьому році. Члени студради разом із президентом НУ «ОЮА» пообіцяли, що тепер цей конкурс буде проходити щорічно.


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід