На факультеті журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» панує відкрита, яскрава атмосфера, і тим, хто мріє стати журналістом, ми рекомендуємо обирати цей факультет. Про це заявив в інтерв’ю журналістам у Одесі голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко за підсумками своєї участі у роботі одного із семінарів VІІІ молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд». «Той факт, що 5 років тому в Юридичній академії не побоялися відкрити факультет журналістики, робити певну ставку на факультет гуманітарного спрямування, демонструє так би мовити вчасність підходів керівництва академії в тому сенсі, що ми живемо у медійному суспільстві, де значення інформації, комунікації надзвичайно важливе», - зазначив Сергій Томіленко. На думку глави національної творчої спілки, успіх у будь-яких сферах - чи то у юридичній, чи у журналістській – у значній мірі залежить саме від вміння готувати і поширювати інформацію. Тому, як додав він, окрім того, що в академії «вибудовується професійна журналістська освіта», робота факультету також дає можливість і юристам отримувати певні знання і вміння щодо роботи з інформацією.

«Для тих, хто мріє стати журналістом, цікавиться саме журналістикою, ми рекомендуємо обирати факультет журналістики НУ ОЮА, бо тут теорія активно поєднується з практикою, тут постійно йде робота з пошуку нових можливостей самореалізації студентів, появи нових спікерів. На факультеті панує відкрита, яскрава атмосфера», - зазначив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Прес-служба факультету

Журналістики НУ «ОЮА».