«Святкуємо смачно та яскраво», - саме так можна охарактеризувати останній день святкування дня народження факультету журналістики. Завершальною крапкою 5-денного свята став неймовірний концерт. «Чому неймовірний?», - запитаєте Ви. Тому що це був не просто перелік номерів, а підведення підсумків 5-річного існування факультету.

Лише за 5 років факультетом журналістики було реалізовано більше 30 проектів міжнародного і всеукраїнського рівня. Окрім цього, більше 50 проектів було відтворено самими студентами-журналістами. Лише на заході студентка 1 курсу Анастасія Доши презентувала перший номер журналу «OST» , а студентка 5 курсу Яна Ліпкан вже п’ятий випуск журналу «Енот». Своєю поезією у вигляді збірки авторських віршів поділилася студентка 4 курсу Анастасія Ужакова. А нещодавно ФЖ отримав власний чат-бот, про який розповіла студентка 4 курсу Яна Самко.

Також на концерті відбувся прем’єрний показ нової візитки факультету, який створили четвертокурсники під час навчального курсу «Телевиробництво» під керівництвом викладача Максима Клюсевича. А студенти 3 курсу презентували першу серію містичного серіалу про ФЖ, авторами та акторами якого стали вони особисто.

До того ж, факультет журналістики в котрий раз довів, що він найталановитіший серед усіх в НУ «ОЮА». Своєю творчістю глядачів надихнули методист деканату Марія Ракович та студентки Ольга Садомова, Анастасія Орленко, Наталя Колтинюк і Анастасія Шевко.

Ну і звичайно, куди ж без нагородження. Декан факультету журналістики Тетяна Кузнєцова та старший викладач Лариса Писаренко відмітили особистими подяками найактивніших студентів та переможців V Міжнародної конференції «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід», яка пройшла в рамках 5-денного святкування.

Наостанок, першокурсники відпустили у блакитне небо загадані бажання разом з різнокольоровими кульками.

P.S. А потім був найсмачніший торт у світі, але то вже інша історія.

Яна Самко