«Momento» - 5 років

П’ятий ювілейний фото-літературний конкурс «Momento» відбувся не в стінах рідного ФЖ, а в ресторані Vanity. Та це не вплинуло на пануючий зазвичай сімейний затишок. Адже усі хто потрапляє до факультету журналістики одразу стає частинкою цієї великої та дружної сім’ї.

Дебютанти-першокурсники помітно хвилювалися, а ось старшим курсам вже кортіло скоріш розпочати. Адже саме на «Momento» здавалось би знайомі особистості, з якими ти навчаєшся кожного дня, розкриваються зовсім по-новому.

Проза і поезія, які лунають на цьому заході, завжди є відвертою та десь тривожною. Ця творчість не може залишити байдужим нікого зі слухачів, бо кожний віднайде у віршованих рядках щось своє, особисте і рідне.

Учасниками цьогорічного фото-літературного конкурсу стали не тільки студенти факультету журналістики, а й блогер Ольга Рихлова, поетеса Лілія Заборська, молоді одеські поети Руслана Малишева, Ганна Мудра, Юлія Ленська, Анастасія Мельохіна.

Також серед гостей конкурсу була одеська поетеса Євгенія Заславська, яка вкотре була зачарована молодим поколінням поетів і письменників.

Незважаючи на те, що захід власне конкурс, між собою автори зовсім не конкурували. Та й як можуть бути в творчості переможені, да й ще на такому сімейному факультеті?

Журі конкурсу відзначили кожного учасника особливою номінацією, найхарактернішою для його творчості. А ось переможцями в цьому році одноголосно стали представники сильної статі. Так, третє місце посів студент 5 курсу Максим Васильченко, друге – студент 3 курсу Роман Клейн, а перше зайняв студент 3 курсу Сергій Житницький.

Та після оголошення результатів ніхто з присутніх не поспішав розходитися і продовжували спілкування.

Яна Самко

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

  • На базе факультета журналистики стартовал 5-й сезон Школы юного журналиста. 4 ноября школьники и...

Вхід