Новий формат вивчення та вдосконалення іноземних мов на факультеті журналістики

 

Кафедра іноземних мов №2 разом із факультетом журналістики організовують спеціальні заходи для поглибленого вивчення іноземних мов.

За ініціативи доцента кафедри Томчаковської Юлії Олегівни студенти факультету журналістики проводять дозвілля в форматі розважальних практичних занять. Цього вівторка, 10 жовтня, студенти-піарники відвідали квест-кімнату «Дім Архімага» на англійській мові.

 

«Ми відправляємось в казкову подорож в квест-рум. Наш давній друг Луіс Мартінс, який проживає у Великій Британії за адресою Ілюзорний провулок, 9 дуже сильно просив нас терміново приїхатидо нього, щобнадати невелику дріб'язкову послугу. Наш приятель повідомив, що для виконання його прохання необхідно спочатку проникнути в дім його доброго знайомого. Ключ відбудинку він надав. Луіс тільки забувуточнити,що його приятель, могучий маг Реймонд О’Лірі, магістр давньої магічної таємної спільноти», - ознайомила учасників квесту доцент Томчаковська Ю.О.

 

Учасники квесту вдало та успішно виконали всі завдання та подолали перешкоди за 59 хвилин. Студенти факультету журналістики відзначили, що такі заходи не лише допомагають відволіктись від буденних занять , а й познайомитись один з одним поближче та, що найголовніше, вивчити краще англійську мову і на практиці вдосконалювати її.

 

«Ми вивчаємо іноземну мову вже четвертий рік в університеті, але хочеться постійно її покращувати. Такого роду заняття нам дуже цікаві і в той же момент корисні» - розповідає студентка 4-го курсу Анна Бондаренко.

 

Надалі студенти разом із викладачами планують продовжувати розважальні лекційні заняття, і вже наступного тижня організували перегляд фільмів англійською мовою.

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід