Всім відома українська приказка "Бджола мала, а й та працює". Студенти та викладачі Національного університету "Одеська юридична академія"  отримали нагоду добре попрацювати суботнього ранку.

26 листопада 2016 року було проведено масове соціальне опитування "Одеса місто щасливих людей". 573 студенти розділилися по групам і опитали жителів міста, тим самим встановили рекорд України. Метою даного заходу було не тільки увійти до Книги Рекордів України, а й об'єднати студентів та викладачів академії. Після чого студенти, викладачі та гості університету зібралися в актовому залі, де Дмитро Ірицький, представник Книги Рекордів України, з гордістю вручив диплом ректору академії Володимиру Завальнюку.