Факультет журналістики продовжує святкувати рік зі свого народження – цього разу яскравим флешмобом, який гарантовано підняв настрій кожному присутньому і зробив цей сонячний день ще веселішим.

     Зібравшись разом і вдягнувши факультетську символіку, студенти-журналісти запустили в небо повітряні кульки під запальну тематичну музику. Святкування продовжилося міні-дискотекою на відкритому повітрі – осторонь не лишилися навіть викладачі, які приєдналися не лише до флешмобу, а й також до танців прямо під приміщенням факультету. Заряд позитиву та яскравого настрою отримали всі присутні, серед яких і безліч глядачів – студенти інших факультетів і прості перехожі. Журналісти, в свою чергу, знов підтримали право називатися найкреативнішими та веселішими студентами НУ ОЮА. Та на цьому святкуванням не кінець – адже у факультету заплановано ще декілька заходів, аби відзначити поки що невелику, але вже визначну дату.

     Нагадаємо, день народження факультету почали святкувати ще з минулої суботи, коли сумісними зусиллями студентів та викладачів була проведена посвята в журналісти.

 

Поліна Бантовська