24 березня в рамках «Творчої майстерні» пройшов вебінар Світлани Привалової «Сучасна українська література в іменах, проектах і медійному звучанні». Захід відбувся за участі студентів, викладачів та декану факультету журналістики.

Спікер розповіла про сучасні тенденції літератури і звідки вони беруть свій початок, поділилася секретами успішних авторів і вказала орієнтири письменників-початківців. Світлана продемонструвала статистику згідно опитування Research & Branding Group, щодо читання українцями сучасних книжок. Результати наступні: 57% - не читають сучасну літературу, 43% - читають регулярно.

Світлана розповіла також і про те, що хедлайнером літературного процесу України стала Ліна Костенко. Незважаючи на її не публічність, письменниця має понад 190 тисяч читачів в соціальних мережах.

Говорили не тільки про літературу, але й про творчість взагалі. Звернули увагу на те, як мистецтво написання текстів пов'язане з іншими творчими ремеслами. Спікер наголосила, що «важливіше з мистецтв – це сучасні екранізації старих творів».

«В цілому, цей вебінар був корисний і дав в черговий раз поштовх до освоєння нашої сучасної літератури. Я вірю, що українці здатні знімати цікаві фільми, серіали, писати захоплюючі розповіді та вірші », - прокоментувала студентка 1 курсу Недіна Олександра.

Наприкінці заходу за проханням учасників Світлана прочитала вірш Жадана «Вони навіть можуть жити в різних містах», чим підкреслила всю значущість сучасної української літератури та показала наочним прикладом, що література – варта уваги.