Наші проекти

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

Це молодіжний проект, мета якого – розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

Відкритий університет

Відкритий університет – це міжнародний проект, який реалізується Молодіжним центром ефективних комунікацій у партнерстві з факультетом журналістики НУ «ОЮА» за підтримки Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетівDVV International.

Його метою є поширення неформальної освіти дорослих.

У межах відкритого університету для всіх бажаючих безкоштовно проводяться тренінги, лекторії, літературні кафе, курси з фотомайстерності та відеозйомки, розмовний клуб.

Дізнайтесь більше з відео про Відкритий університет: https://www.youtube.com/watch?v=pkX_Z8LLDXg

Більш детальніше з програмою та заходами Відкритого університету можна познайомитися за посиланням: https://www.facebook.com/groups/342544746159613/

PROactive: путь от идеи до готового проекта

Как много идей остаются лишь идеями, потому что не хватило знаний, с чего начать и что делать, чтобы воплотить ее в жизнь. Однако, даже если сейчас запастись всей нужной литературой, то на ее изучение и анализ уйдут годы. Одесские активисты нашли альтернативу: журнал для проактивной молодежи PROactive — своего рода систематизированная инструкция по созданию проектов, поданная в интерактивной и доступной каждому форме.