Громадський журналіст, - кого сьогодні цим здивуєш? А якщо додати, що журналіст працює в надзвичайно складних реаліях сучасного Криму?

А ще вона, мама 4 дітей, є координаторкою проєкту «Кримське дитинство», створеного у 2017 року на підтримку дітей кримських політвязнів.ЗМІ про неї пишуть, як про «голос кримських татар в ОБСЄ»

Про Муміне Анварівну Салієву можна розповідати довго. Доля цієї молодої і тендітної жінки як барвисто уквітчана, так і йде крізь, здавалося, нездоланні терни, але вже однозначно заслуговує на кінострічку.

Вчора у житті Муміне відбулася подія, яка, мабуть, мала б відбутися й раніше – вона стала членкинею Національної спілки журналістів України. Членський квиток Муміне Салієвій вручив голова Одеської регіональної організації  НСЖУ, заслужений журналіст України Юрій Работін.

Вітаємо з цим нашу студентку 2 курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» НУ «ОЮА», вітаємо видного кримського громадського журналіста Муміне Анварівну Салієву!