До дня народження улюбленого факультету

Сьогодні студенти та викладачі мають нагоду для святкування, адже наш факультет відзначає 7 років свого існування. І хоча порівняно з іншими факультетами університету він досить молодий, проте ФЖ вже випустив досить багатьох професіоналів своєї справи. Мабуть вони і є найкращим подарунком викладачам і декану за роки сумлінної праці.

Зараз ми не маємо можливості зібратися разом, однак, переконана, кожен від думки про  ФЖ згадує ті щасливі  зустрічі і бурхливі емоції студентського життя, де ми разом дорослішаємо, стаємо більш впевненими та емоційно витривалими. Адже це стане в нагоді майбутньому журналісту! Тому до дня народження нашого улюбленого факультету ми спитали в наших вже досвідчених випускників-магістрів,  чому вони вирішили пов’язати своє життя саме с  ФЖ, і яку настанову можуть дати майбутнім журналістам:

Яна Липкан, фотограф:З народження я була активною дитиною і цікавилася різними сферами діяльності. Вибрала журналістику направляти роботу в різних напрямках - будь то політика, інтертеймент, різноманітні напрямок бізнесу або соціальне життя. До того ж, журналістика - професія, в якій неможливо стояти на місці, потрібно розвиватися, багато читати і дізнаватися. Тому, життя завжди яскраве, різноманітне і насиченне.

Після випуску я зрозуміла, що вчилася не просто на журналіста, а отримувала медіа освіту, яке тепер можу застосувати абсолютно у всіх сферах, адже ми живемо в медійну еру! "

Наразі Яна працює у сфері графічного дизайну та займається власним фотобізнесом.

Дмитро Богомолов журналіст телеканалу «Репортер»:

"…любив читати футбольні журнали і сам захоплювався спортом, грав у Чорноморці в юнацькому складі. Коли закінчив школу, вирішив залишитися з "ту сторону" екрану. Спочатку думав спробувати себе в газеті, але так як тато був оператором і працював на ТВ в 90-х, допоміг потрапити на стажування на один з телеканалів. спробував, сподобалося, став сам знімати сюжети, через рік – став координатором спортивної редакції. Потім став редактором, почав запускати свої проекти, створювати нові команди, давати завдання молодим журналістам. Подобається робити щось креативне, шукати нові підходи, відкривати молоді таланти. " 

Також як журналіст з багатим досвідом, Дмитро дав настанову  майбутнім колегам:

"..Я хотів би побажати студентам визначити для себе цікаві напрямки в темах, експериментувати, не забивати голову зайвою інформацією, і вміти переключатися. Об'єднуватися з друзями і створювати свої студентські проекти, журнали, блоги та передачі.

 Я не завжди встигав приходити на пари через великий обсяг роботи, але завжди намагався цікавитися (і продовжую) тим, що відбувається на факультеті і допомагати викладачів в навчанні своїх колег-студентів. Вважаю, що практика для молодого журналіста ще більш важливий аспект, ніж теорія. А вчитися, допомагаючи навчати інших і ділячись досвідом - ще більш ефективно .. " 

Наразі Дмитро прагне висвітлювати в нашій країні спортивний напрямок та заповняє, що ніколи не треба зупинятися в саморозвитку, бо для самовдосконалення не існує кордонів... 

У кожного з випускників був різний шлях до професії, але всі дороги звели у ФЖ

Дарья Сметанко, кореспондент телеканалу «Україна»:

«Я ніколи не хотіла працювати в офісі, а хотіла спілкуватися з людьми і мати свободу дій. Такою мені здалася журналістика в особі молодої кореспондентки місцевого видання, з якою ми познайомилися на молодіжному турнірі. Одного спілкування з нею мені вистачило, щоб зацікавитися і набратися сміливості попросити написати матеріал в місцеве видання.

 Напевно, цей крок допоміг вибрати професію, якою живу зараз.

Хочу побажати студентам вірити в себе, і не боятися пробувати!»

Усі наші випускники не одразу досягли успіху, і усі вони колись були «первачками» в журналістиці. На прикладах цих людей  бачимо, чого можна досягти, якщо рухатись до своєї мети та не опускати руки. 

Всьому  колективу факультету журналістики: ми молоді і натхнені студенти, хочемо побажати наснаги, та креативних ідей. А собі - витривалості та сил  на  дистанційному навчанні. Творити, не боятися та  досягати поставлених цілей!