В НУ «ОЮА» проведено конференцію за підтримки програми Жана Моне на тему «Відповідь ЄС на нові виклики безпеці»

В Одесі в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» проведено міжнародну конференцію, головною темою якої стала «Відповідь ЄС на нові виклики безпеці».

Захід пройшов за підтримки програми Жана Моне Європейського Союзу, безпосередньо реалізованої Українським інститутом кризового менеджменту та розв’язання конфліктів у співробітництві з факультетом журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», та Університетом Бірмінгему.

Участь у конференції взяли представники академічної спільноти, аналітичних центрів, громадянського суспільства, державні службовці, журналісти з України та країн Європейського Союзу. В ході обговорення аналізувалися різні аспекти стійкості та безпеки на основі спільного розуміння небезпеки та ризиків.

Результатом колективної роботи стали пропозиції з розробки політики держав та міжнародних організацій, спрямовані на посилення Європейської безпеки.

Довідково. Проект програми ім. Жана Моне «Побудова стійких держав та суспільств: відповідь ЄС на нові виклики безпеці у Європейському Добросусідстві» спрямований на поглиблення та поширення знань про стратегічні підходи до забезпечення стійкості держав та суспільств у Європейській глобальній стратегії. Проект стимулює дискусію між науковцями, державними службовцями та громадянським суспільством щодо політики Європейського Союзу, спрямованої на побудову стійких держав та суспільств у країнах Європейського Добросусідства.

Прес-служба факультету

журналістики НУ «ОЮА».


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід