Перемога в номінації «Кращий жарт» і третє місце в загальнокомандному заліку – такого результату досягла команда «Факультет журналістики» в конкурсі «Академія сміху».

Вітаємо капітана команди Ігоря Касяненка (1 курс), членів команди Лану Зубко (2 курс), Василя Базавлука (1 курс), Євгенію Суходуб (1 курс), Олексія Могу (1 курс), Марію Прокопенко (1 курс) та Івана Черненка (1 курс) з гідним виступом!

Саме студенти-журналісти першими вибороли 10 балів, і цю першість вонидосить довго утримували.Зважимо й на те, що наша команда вперше вийшла на «гумористичну» сцену, та ще й на сцену самої Одеської обласної філармонії!

Факультет журналістики вітає з нелегкою, але заслуженою перемогою на «Академії сміху» команду «Салат Цезаря» (факультету ЦГЮ).

Фото Анастасії Петрович.