20-21 квітня у Національному університеті «Одеська юридична академія» проведено міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід». Конференцію організував і провів факультету журналістики при підтримці Національної спілки журналістів України. У заході також взяли участь представники з Києва, Львова та Харкова.

          В ході пленарного засідання спікери і учасники представили 45 наукових робіт, в яких досліджені, зокрема, ризики одеських медіа в соціальних мережах, просування реклами, виявлення передвиборчої «джинси» тощо.

          Як зазначила член оргкомітету конференції Ольга Кірінко, це вже шоста конференція, яку поводить кафедра журналістики однойменного факультету.

- І щороку ми раді приймати гостей, обмінюватися досвідом. Так само ми задоволені розширенню «географії» і зростанню кількістю учасників. Поточного року роботи також надійшли з Варшави, Києва, Запоріжжя, Львова і Харкова.

У свою чергу учасниця конференції студентка факультету журналістики НУ «ОЮА» Анастасія Смітюк, яка вже другий рік поспіль стає одним із з переможців в конкурсі робіт, наголосила наступне:

- Цей захід цікавий можливістю отримувати нову і переважно корисну інформацію. А тим, хто в майбутньому збирається брати участь у конференції, раджу готуватися заздалегідь, не боятися публічних виступів.

Також в перший день відбулася робота по секціях, а по завершенні для гостей міста була проведена екскурсія університетом. Крім того, вони мали змогу ближче познайомитися з містом.

          Про спільне між епідеміологією і соціальними мережами, а також про те, як посилити рівень довіри збоку читацької аудиторії йшлося на другий день конференції.

По завершенні учасникам, чиї роботи перемогли у секціях, були вручені грамоти.

 

Тетяна Борумбєй