Низкою різнопланових, але цікавих, позитивних і незабутніх заходів факультет журналістики НУ ОЮА відзначив поточного тижня шосту річницю від дня утворення. До основних заходів залучалися практично всі студенти і викладачі.

– Ініціатива була шаленою, нікого зі студентів не довелося вмовляти щось зробити, – розповідає голова профкому факультету, студентка Іванка Герасимчук. – Від проведення студентського майстер-класу до організації фотозони при вході на факультет, участі у брейн-рингу і шаховому турнірі тощо – все, за що бралися студенти, втілювалося в життя з творчим підходом і на високому емоційному підйомі, – додає вона.

Керівництво факультету, профком і студком працювали у тісному контакті.

– Річниця не ювілейна, але таке свято, як день народження факультету, наші студенти дуже люблять, воно сприяє подальшій згуртованості колективу, розумінню обраної професії, – зазначила декан факультету журналістики, професор Тетяна Кузнєцова. – Я задоволена рівнем організації, а головне, активністю студентів. Потішили їх старанність, небайдужість. Корисною вважаю творчу зустріч на тему «Закулісся роботи тележурналіста» з головним редактором телеканалу «Думская.ТV» Кароліною Тимків, редактором Алія Замчінською і журналістом Дар’єю Сметанко. Річниця ще раз показала, що студентам до вподоби навчання на факультеті, вони не розчарувалися у своєму виборі, – додала Тетяна Кузнєцова.

Програма святкування передбачала не лише змагання, захоплюючі ігри, а й заходи, які спонукають до доброти і доброчинності.

          – Разом із студкомом університету ми провели благодійний проект щодо допомоги нашій важко хворій студентці Марії Левицькій – в актовій залі головного корпусу в ході перегляду кінофільму організували збір коштів, – розповідає голова студкому факультету Марія Горбунова. – До речі, цей проект не закрито, ми будемо й надалі надавати посильну допомогу Марії, – додала вона.

Позитивні емоції, досвід, взаємодія, любов до факультету – ось такі, говорячи мовою науковців, «ключові слова» могли б охарактеризувати відзначення 6 річниці факультету журналістики НУ ОЮА.

          Проте, заходи тривають: наступного тижня команди студентів проведуть журналістський батл «Газета за 10 годин». Крім того, очікуються концерт, презентація студентами творчих проектів.

          З Днем народження, ФЖ!

Прес-служба факультету

журналістики.