Факультет журналістики НУ «ОЮА» спільно з Фундацією прав людини та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини 06 березня 2019 року проводять круглий стіл на тему «Голос жінки має силу- 2019»: цінності проекту та шляхи його реалізації» в межах міжнародного проекту «Women Voices Count-2019».

Захід відбудеться в приміщенні Музею рідкісної книги (вул. Академічна, 2) з 10.00 до 11.30.

Запрошуємо представників засобів масової інформації, членів громадських організацій, представників культурних інституцій до обговорення шляхів співпраці у ході реалізації проекту.

З питань акредитації звертатися за тел. 0487198840. Зустріч акредитованої преси о 9.45 біля входу в головний корпус НУ ОЮА.

Довідково. Проект «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) у 2019 році реалізується у 8 регіонах України. Факультет журналістики НУ «ОЮА» є партнерською організацію Фундації прав людини у реалізації проекту в Одеській області.

Слоган проекту – «Мистецтво може відкрити будь-які двері і пройти через будь-які бар’єри».

У рамках проекту запланована низка інформаційно-просвітницьких та арт-заходів:

  •  Національний радіомарафон «Мистецтво заради миру», який стартує 1 березня в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України.
  • Чотири 4-денні Школи-тренінги на теми блогерства, арт-технологій і миротворчості. 
  • Активна блогерська діяльність. 
  • Низка заходів у кожному проектному регіоні. 
  • Всеукраїнська акція «Мирний квартал», яка пройде 1 червня у восьми регіонах України, від Ужгорода до Запоріжжя, від Чернігова до Одеси. 
  • Гастролі театру з виставою, яка буде присвячена темі миротворчості та миру. Прес-служба факультету журналістики.