Студентка факультету журналістики пройшла практику на «Радіо Свобода»

Студентка факультету журналістики НУ «ОЮА» Лілія Горопашна пройшла стажування на «Радіо Свобода». Чотири тижні дівчина мала змогу навчатися у провідних журналістів країни та підвищувати свої практичні навички.

Дуже класно розуміти, що проходиш практику в одному з найсильніших ЗМІ. Місяць пролетів у запаморочливому темпі: політика, релігія, соціалка, культурна тематика. Здається, немає такого, про що б не віщувало Радіо Свобода і в чому я себе не спробувала», – розповідає Лілія. На «Радіо Свобода» студентка опинилась за програмою міжредакційних обмінів від організації Media Development Foundation. Дівчина потрапила у десятку молодих журналістів з усієї України, які пройшли конкурсний відбір (з 200 учасників).
Відзначимо, що Лілія Горопашна зараз навчається на першому курсі магістратури. З третього курсу бакалаврату студентка працює журналістом на одеському регіональному телеканалі «Репортер».


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід