Студентка факультету журналістики НУ «ОЮА» Лілія Горопашна пройшла стажування на «Радіо Свобода». Чотири тижні дівчина мала змогу навчатися у провідних журналістів країни та підвищувати свої практичні навички.

Дуже класно розуміти, що проходиш практику в одному з найсильніших ЗМІ. Місяць пролетів у запаморочливому темпі: політика, релігія, соціалка, культурна тематика. Здається, немає такого, про що б не віщувало Радіо Свобода і в чому я себе не спробувала», – розповідає Лілія. На «Радіо Свобода» студентка опинилась за програмою міжредакційних обмінів від організації Media Development Foundation. Дівчина потрапила у десятку молодих журналістів з усієї України, які пройшли конкурсний відбір (з 200 учасників).
Відзначимо, що Лілія Горопашна зараз навчається на першому курсі магістратури. З третього курсу бакалаврату студентка працює журналістом на одеському регіональному телеканалі «Репортер».