Факультет журналістики НУ «ОЮА» продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями

Напередодні Міжнародного жіночого дня міжнародні експерти ОБСЄ разом з журналістами, громадськими діячами обговорили проблему гендерних стереотипів сьогодення та ролі ЗМІ у їх формуванні, провівши круглий стіл «Гендерні стереотипи, ЗМІ та висвітлення конфлікту»

 

Доповідачами на цій зустрічі були радник з гендерних питань СММ ОБСЄ Івет Лангенгуіцен та декан факультету журналістики НУ «ОЮА», професор Тетяна Кузнєцова.

Професор Т.Кузнєцова у своїй доповіді презентувала результати проведеного мас-медійного дослідження. Увагу було приділено аналізу всеукраїнських та регіональних медіа, в яких виявляються порушення журналістських стандартів щодо висвітлення гендерних проблем.

У ході зустрічі були обговорено шляхи щодо вирішення цих проблем, а також розглянуто можливості співпраці офісу ОБСЄ з факультетом журналістики НУ «ОЮА». Зокрема домовлено про проведення найближчим часом експертами ОБСЄдля майбутніх журналістів семінарів та круглих столів, а також конкурсу соціальної реклами за підтримки офісу.


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

  • На базе факультета журналистики стартовал 5-й сезон Школы юного журналиста. 4 ноября школьники и...

Вхід