Налагодження ефективної комунікації між судами та ЗМІ

         Задля налагодження ефективної комунікативної взаємодії між судами та ЗМІ 1 лютого 2018 року в Центрі судової комунікації Одеської області пройшов тренінг для журналістів на тему: «Основні аспекти висвітлення журналістами роботи суду».

         Захід відбувся в рамках роботи Комітету взаємодії судів зі ЗМІ і громадськістю за сприяння українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи в Україні».

         Одним із тренерів заходу була декан факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», професор, доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Кузнєцова.

         У ході тренінгу були проаналізовані реальні ситуації щодо специфіки роботи медійників у суді, їхні права та обов’язки під час висвітлення судових засідань, окрему увагу було приділено питанням професійної журналістської етики.

         У практичній частині тренінгу слухачі вирішували ситуаційні вправи та тематичні кейси у форматі World Café, де основний акцент робиться на спілкуванні між учасниками і на продукуванні нових думок та ідей.

 

 

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

  • На базе факультета журналистики стартовал 5-й сезон Школы юного журналиста. 4 ноября школьники и...

Вхід