Факультет журналістики – учасник міжнародного проекту «Відкритий університет»

Факультет журналістики за підтримки Інституту з міжнародної співпраці німецької асоціації університетів (DVV International) розпочав реалізацію проекту «Відкритий університет».
Мета цього проекту полягає в розвитку неформальної освіти дорослих шляхом проведення відкритих лекцій, тренінгів, семінарів, майстер-класів, спрямованих на розвиток громадянської освіти.

Викладачі кафедри журналістики пропонують для одеситів серію майстер-класів і тренінгів з ефективних комунікацій, медіаграмотності, фото- та відеозйомки, ораторського мистецтва, які будуть проходити протягом вересня-листопада в НУ «ОЮА», Одеській обласній універсальній бібліотеці ім. М.С. Грушевського, музеях міста.

Наприкінці липня та в серпні заплановано проведення літературних кав’ярень, музично-літературних вечорів біля моря, фото-презентацій в парку. Слідкуйте за анонсами заходів!!!

До участі запрошуються всі бажаючі одесити й гості міста будь-якого віку. Вчитися ніколи не пізно! Двері у нас відчинено завжди


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід