25.03.2017 р. на факультеті журналістики НУ "ОЮА" відбулася зустріч з абітурієнтами, на якій декан факультету Кузнєцова Тетяна Василівна нагородила переможців олімпіади "Майбутнє журналістики" - Дем'яненко Олександру та Дем'яненко Валерію.

Перед абітурієнтами та їх батьками виступили заступник декана Писаренко Лариса Михайлівна та викладач кафедри, продюсер Фірсенко Максим Васильович.

Зустріч пройшла плідно та цікаво. Факультет познайомився з абітурієнтами небайдужими до журналістики, з тими у кого горять очі та є жага до знань, а наші гості та їх батьки оримали відповіді на усі питання стосовно вступу на факультет, процесу навчання та особливостей студенського життя.

Ми дуже задоволені зустріччю!

Чекаємо на вас, дорогі абітурієнти, у нашій Школі юного журналіста, рекламіста та PR-ника щосуботи о 10:00 на Факультеті журналістики (Піонерська/Академічна, 7)