Студенти факультету журналістики НУ «ОЮА» відвідали семінар-практикум «Світові стандарти соціально-відповідального висвітлення виборів у медіа». Студентам випала унікальна можливість повчитися та поспілкувалися із провідними експертами у цій галузі.

Правове регулювання роботи журналістів під час виборів в Україні – перша тема тренінгу, яку представила Ольга Коцюруба, експерт та викладач юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Особливий інтерес у слухачів викликала лекція професора Тетяни Кузнєцової, яка стосувалася мови ворожнечі в засобах масової інформації. Сергій Ющишин, медіа експерт, розповів студентам та журналістам про особливості висвітлення виборів у Інтернет-ЗМІ і соціальних медіа, що є досить популярними на цих виборах. Володимир Тарасюк провів лекцію на тему «Етичний аспект у висвітленні виборів у пресі». Учасники були у захваті від семінару. «Особисто для мене тренінг був надзвичайно інформативним. Сама тема прав та обов'язків журналіста у час виборчої кампанії є досить актуальною», - ділиться враженнями студентка першого курсу факультету журналістики Тамара Лівінська.

Автор Дар'я Сметанко

Фото Олександри Бадири