Студентську спартакіаду факультету журналістики НУ «ОЮА» було офіційно відкрито 13 лютого 2014 року. Першим турніром стала популярна в Європі настільна гра «Аліас».  Заздалегідь було сформовано три команди, капітани яких відібрали по 6 представників для змагань.

Тренером і суддею був Олег Пархітько, доцент кафедри журналістики. Перед початком гри він ще раз нагадав всім присутнім правила, встановив регламент змагань.

Оскільки з 18 учасників був лише один представник сильної статі, гра виявилась надзвичайно  емоційною. Напруження не покидало гравців, а свого апогею досягло ближче до кінця, коли в лідери вийшли команди «Борщик» з капітаном Дар’єю Сметанко та «Березовий фреш» під керівництвом Анастасії Георгієвської.

На фінішній прямій стався не очікуваний поворот подій – команда Марії Левицької «Стомлені текстом» майже зрівняла рахунок, відгадавши аж 11 слів за останню хвилину. Втім, це не дозволило «стомленим» набрати очки в першому турі. Друге місце і 1 бал дістались команді «Березовий фреш», а перемогла команда «Борщик», яка виборола два бали у загальному заліку.

Реванш буде вже наступного тижня – організатори планують провести турнір з гри «Цитаделі».  Крім цього, пройдуть змагання з волейболу, баскетболу та інших спортивних і настільних ігор.

Іванна Сацик