Магістратура з "Міжнародної журналістики" (очна та заочна форма навчання)

Національний університет «Одеська юридична академія»

Кафедра журналістики

Магістратура

Напрям підготовки

06 «Журналістика»

Спеціалізація– «Міжнародна журналістика»

Термін навчання  1,4 роки

Особливі характеристики ОП.

Модель освітньої магістерської програми носить практично орієнтовний характер. Ця програма спрямована на формування спеціалізованих концептуальних знань, комплексних умінь та навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності у сфері міжнародної журналістики.

Зміст освітньої програми.

Для вивчення пропонуються дисципліни: «Основи міжнародної журналістики», «Міжнародні відносини і світова політика», «Історія дипломатії», «Міжнародне медіа-право», «Психологія комунікацій в міжнародному контексті», «Сучасний медіапростір Америки / Європи /Азії» (країна за вибором студента), «Кросмедійна журналістика», «Журналістика в умовах конфлікту», «Медіа та глобалізація», «Журналістська майстерня», «Іноземна мова» (за вибором студента) тощо.

Прийом абітурієнтів. Прийом на навчання здійснюється на базі вищої освіти (спеціалісти, бакалаври будь-якої спеціальності).

Вступні іспити:

-       для вступників, які мають ОР бакалавр зі спеціальності «журналістика»:  журналістика (усний іспит), іноземна мова (тестування),

-       для вступників, які мають ОР бакалавр з інших спеціальностей: журналістика (усний іспит), іноземна мова (тестування), творчий іспит (есе).

Керівник освітньої програми: доктор наук із соціальних комунікацій, професор, декан факультету журналістики Кузнєцова Тетяна Василівна.

Стажування у видавництві Макміллан

Видавництво «Макміллан» (Macmillan Education) пропонує молодим людям з усього світу взяти участь у конкурсі Mind Work Experience. Головний приз – двотижневе стажування в лондонському офісі «Макміллан».

Узяти участь у конкурсі можуть ті, кому вже виповнилося 18 років. Учасники повинні вивчати англійську мову, при цьому необов’язково займатися за підручниками «Макміллан».

Три переможці відправляться в Лондон на двотижневе стажування навесні 2017 року. Організатори оплатять переліт і проживання, а також нададуть гроші на добові витрати. Ще три учасники поділять друге місце і отримають можливість пройти безкоштовні бізнес-тренінги онлайн.

Заявка повинна включати:

• резюме / CV (до 2 сторінок);
  • мотиваційний лист (1 сторінка);
  • презентацію (PowerPoint або Prezi, 6-10 слайдів, 7-10 хвилин) – відповідь на питання: «Як освіта змінилася за останні 10 років і як буде змінюватися в наступному десятилітті?».

*Організатори оплатять переліт до Лондона і проживання та нададуть гроші на добові витрати.

Шановний абітурієнте!

Сподіваємося на плідну співпрацю!

З найкращими побажаннями,

декан факультету журналістики,
доктор наук із соціальних комунікацій, професор
Т. В. Кузнєцова

Національний університет
"Одеська юридична академія"
Символ минулого, еталон сьогодення та перспектива майбутнього
Факультет журналістики НУ "ОЮА"Це більше, ніж просто освіта
Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"Створи рекламу — зміни світ на краще!
Інформаційний бюлетень
"Овсянка, сэр!"
Завжди найсвіжіші та найцікавіші новини
від факультету журналістики НУ "ОЮА"

Шановний абітурієнте!

Дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашого факультету. Повідомляємо, що Ваші документи прийнято. Творчий іспит на спеціальність "журналістика" відбудеться 26.07 (письмовий тур) та 28.07 (аудіювання) о 9.00, консультація — 25.07 о 16.00.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

З найкращими побажаннями,

декан факультету журналістики,
доктор наук із соціальних комунікацій, професор
Т. В. Кузнєцова