Тут ви можете ознайомитись з подіями нашого факультету:

Магістерська освітня програма "Міжнародна журналістика"

Термін навчання  1,4 роки

Форма навчання: денна, заочна.

Особливості освітньої програми:

Ця програма спрямована на формування спеціалізованих концептуальних знань, комплексних умінь та навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності у сфері міжнародної журналістики.

Зміст освітньої програми:

Для вивчення пропонуються дисципліни: «Основи міжнародної журналістики», «Міжнародні відносини і світова політика», «Історія дипломатії», «Міжнародне медіаправо», «Психологія комунікацій в міжнародному контексті», «Сучасний медіапростір Америки / Європи /Азії» (країна - за вибором студента), «Крос-медійна журналістика», «Журналістика в умовах конфлікту», «Журналістська майстерня: творчий проект», «Іноземна мова» (за вибором студента), "Технології медіавиробництва" тощо.

Прийом на навчання здійснюється на базі вищої освіти (спеціалісти, бакалаври будь-якої спеціальності).

Вступні іспити:

- для вступників, які мають ОР бакалавр зі спеціальності «журналістика»

1. ЗНО з іноземної мови

2. фаховий іспит (есе)

- для вступників ОР бакалавр з інших спеціальностей:

1. додаткове фахове випробування (співбесіда)

2. ЗНО з іноземної мови

3. фаховий іспит (есе)

Керівник освітньої програми: доктор наук із соціальних комунікацій, професор, декан факультету журналістики Кузнєцова Тетяна Василівна.

Видавництво «Макміллан» (Macmillan Education) пропонує молодим людям з усього світу взяти участь у конкурсі Mind Work Experience. Головний приз – двотижневе стажування в лондонському офісі «Макміллан».

Узяти участь у конкурсі можуть ті, кому вже виповнилося 18 років. Учасники повинні вивчати англійську мову, при цьому необов’язково займатися за підручниками «Макміллан».

Три переможці відправляться в Лондон на двотижневе стажування навесні 2017 року. Організатори оплатять переліт і проживання, а також нададуть гроші на добові витрати. Ще три учасники поділять друге місце і отримають можливість пройти безкоштовні бізнес-тренінги онлайн.

Заявка повинна включати:

• резюме / CV (до 2 сторінок);
  • мотиваційний лист (1 сторінка);
  • презентацію (PowerPoint або Prezi, 6-10 слайдів, 7-10 хвилин) – відповідь на питання: «Як освіта змінилася за останні 10 років і як буде змінюватися в наступному десятилітті?».

*Організатори оплатять переліт до Лондона і проживання та нададуть гроші на добові витрати.

Шановний абітурієнте!

Дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашого факультету. Повідомляємо, що Ваші документи прийнято.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

З найкращими побажаннями,

декан факультету журналістики,
доктор наук із соціальних комунікацій, професор
Т. В. Кузнєцова

Національний університет
"Одеська юридична академія"
Символ минулого, еталон сьогодення та перспектива майбутнього
Факультет журналістики НУ "ОЮА"Це більше, ніж просто освіта
Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"Створи рекламу — зміни світ на краще!
Інформаційний бюлетень
"Овсянка, сэр!"
Завжди найсвіжіші та найцікавіші новини
від факультету журналістики НУ "ОЮА"