Щорічний Молодіжний фестиваль позитивних медіапроектів «Крилатий слон».

У конкурсній програмі Фестивалю можуть брати участь школярі, студенти усіх вищих навчальних закладів та молодь віком до 30 років. Це можуть бути як окремі особи, так і групи осіб, представники молодіжних та дитячих громадських організацій.

Допускається як очна, так і заочна форма участі. Проект відкритий для конкурсантів із усіх регіонів.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Для участі у Фестивалі необхідно подати такі матеріали:

• заповнену анкету учасника;

на участь у Молодіжному фестивалі позитивних медіапроектів «Крилатий слон»

Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Домашня адреса
Місце навчання/роботи
Контактний телефон

Номінація (потрібне відзначити)

o         Відеопроект

o         Друкований проект

o         Радіопроект

o         Інтернет-проект

Тема проекту

Тип продукту (потрібне відзначити)

o       Індивідуальний

o       Груповий (до трьох осіб)

• конкурсну роботу, оформлену згідно з вимогами Фестивалю.

До конкурсу приймаються роботи за номінаціями:

• «Відеопроект»;
  • «Друкований проект»;
  • «Радіопроект»;
  • «Інтернет-проект».

Технічні вимоги до робіт:

• Друкована продукція – авторські фото, плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо, записані у форматі JPEG/TIFF із роздільною здатністю не меншою за 300 dpi. А також авторські журналістські твори різних жанрів (замітки, репортажі, нариси, статті тощо) обсягом від 2 до 10 тисяч знаків, подані у форматі pdf (якщо конкурсна робота являє собою зіскановану сторінку друкованого видання, роздільна здатність зображення повинна бути не меншою за 300 dpi).
  • Відеопроект – авторський відеорепортаж тривалістю до 3 хвилин або авторська телепередача тривалістю до 40 хвилин у форматах  AVI,  H.264/MPEG4,  MPEG-1 ,  MPEG-2, MKV. Конкурсну роботу бажано завантажити на відеохостинг або файловий хостинг (youtube.comvimeo.comex.ua тощо) та вказати посилання на неї при реєстрації.
  • Радіопроект – авторський радіорепортаж тривалістю до 3 хвилин або авторська радіопередача тривалістю до 40 хвилин у форматі MP3/WAV/АС3. Конкурсну роботу бажано завантажити на файловий хостинг (на зразок ex.ua) або сервіс soundcloud.com та вказати посилання на неї при реєстрації.
  • Інтернет-проект – авторські текстові, відео-, радіоматеріали або матеріали із комбінацією цих форм. Конкурсні роботи, подані до цієї номінації, повинні відповідати загальним технічним вимогам фестивалю (до друкованої, теле-, радіопродукції). При реєстрації потрібно вказати посилання на матеріал на сайті електронного ЗМІ або адресу роботи на відео- чи файловому хостингу (youtube.comvimeo.comex.ua тощо).

Журі залишає за собою право не приймати до розгляду роботи, які закликають до порушення територіальної цілісності України, зміни державного устрою, втрати української незалежності, порушення положень Конституції та Законів України; спрямовані проти народу України, проти будь-якої етнічної або релігійної спільноти, проти державної мови, мають політичний характер або спрямовані на пропаганду певної політичної ідеології.

Роботи, надіслані на Фестиваль, не рецензуються та не повертаються.

Заявки та конкурсні роботи приймаються до 15 травня 2015 року за адресою: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа: Крилатий слон).

Роботи оцінюватиме журі, яке визначить переможців у кожній із номінацій, а також володаря Гран-прі фестивалю. Автори кращих проектів будуть нагороджені призами.

Критерії оцінювання:

• оригінальність та креативність ідеї;
  • якісне втілення задуму.

Зі всіх питань стосовно Фестивалю звертатися за тел. (048) 719 88 40