Факультет журналістики спільно з Фундацією прав людини проведе «круглий стіл» і презентацію

Факультет журналістики НУ ОЮА спільно з Фундацією прав людини та за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини 06.02.2019 проводять «круглий стіл» на тему «Голос жінки має силу-2019»: цінності проекту та шляхи його реалізації», а також презентацію в межах міжнародного проекту «Голос жінки має сил – 2019» (Women Voices Count - 2019).

Заходи відбудуться в приміщенні Музею рідкісної книги (вул.Академічна, буд.2), з 10.00 до 12.00. Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення «Круглого столу» і презентації. З питань акредитації звертатися за тел. 0487198840. Зустріч акредитованої преси о 9.45 06.02.2019 біля входу а головний корпус НУ ОЮА. Довідково. Проект «Голос жінки має сил» (Women Voices Count) у 2019 році реалізується у 8 регіонах України. Факультет журналістики НУ ОЮА є офіційною партнерською організацію Фундації прав людини в Одеській області. Прес-служба факультету журналістики.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми медіапростору»

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми медіапростору» (18 квітня 2019 року, м. Київ)

ІІІ Міжрегіональна студентська конференція «Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа»

16 травня 2019 року на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбудеться ІІІ Міжрегіональна студентська конференція «МЕДІАКАРТИНА СВІТУ: ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ПІД ВПЛИВОМ МЕДІА».

ХV Регіональна студентська науково-практична конференція

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Факультет систем та засобів масової комунікації

Дніпровського національного університету

імені Олеся Гончара

оголошує про проведення

ХVРегіональної студентської науково-практичної конференції

„СИСТЕМА НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМК У СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ:

НОВА ВІЗІЯ”

(18 квітня 2019 року у м. Дніпро)