Конференція – то цікаво

Конференція. Цього слова достатньо аби впасти у легкий смуток. Бо, зазвичай, такі заходи проходять довго й нецікаво. Та не цього разу.

 

Львів по-справжньому зустрів зимою, де сніжні обійми були теплими та з кавовим присмаком. Погодьтесь, що такий початок дня о шостий ранку вже не міг бути нудним. Тож цей настрій із легкістю підхопив Національний університет «Львівська політехніка». Архітектура цього закладу не просто вражає, вона - перехоплює подих. Кольоровий спектр, різноманіття ліній та фігур – тут кожен знайде своє ідеальне місце. Звичайно, це все ліричний відступ. Головне то – захід.

III Всеукраїнська конференція студентів та молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України» проводилася кафедрою журналістики та засобів масової комунікації. Близько сорока виступів минули мов скрізь час. Новітні теми докладів викликали конструктивні діалоги та жваві обговорення. В єдиних, на перший погляд, теоретичних засадах студенти з різних навчальних закладів знаходили відмінності, й звичайно це не могло не стати привидами для суперечок. Але ж, яка журналістика без дискусій?...

Тревел-журналістика та види інтернет-блогів, гендерні стереотипи та фемінітиви, мовні засоби увиразнення текстів та ще безліч тем. Здається, що не було сфери зі ЗМІ, яка б не була згадана на цій конференції.

Звичайно в гості, а ще й на такі заходи не приїжджають з порожніми руками. Доклад на тему «Негативний вплив Інтернет-комунікацій на дітей та підлітків», підготовлений під керівництвом старшого викладача Ларисі Михайлівні Писаренко був сприйнятий з цікавістю та отримав багато приємних відгуків.

Тож, львівські студенти-журналісти, на чолі зі своїм деканом Оленою Дмитрівною Кузнецовою створили по-справжньому «свято для журналістської душі». Адже в результаті цієї конференції, копилка моїх знань поповнилася не на одну дзвінку монету.

Яна Самко

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

  • На базе факультета журналистики стартовал 5-й сезон Школы юного журналиста. 4 ноября школьники и...

Вхід