19 лютого студенти факультету журналістики відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету, а точніше - оперу Петра Чайковського у двох діях «Пікова Дама».

Зал був повний глядачів різного віку - як дітей, так і дорослих. Протягом трьох годин ми насолоджувалися спектаклем, що відбувається на сцені: шикарна постановка, приголомшливі вбрання артистів, цікаві вокальні партії - все це залишає глибокий відбиток у душах глядачів! Багато артистів вчора вперше виконували партії своїх героїв; так, наприклад, Костянтин Андрєєв дебютував з партією головного героя Германа, а Наталя Павленко виконувала Лізу.

«Пікова дама» - відмінний вибір для тих, хто хоче отримати справжнє естетичне задоволення, добре відпочити і долучитися до мистецтва!