Наші успіхи у квесті

 

Команда факультету журналістики почала свої перші кроки у квесті, який стартував у НУ «ОЮА» 8 жовтня 2013 року. Для тих, хто не знає, квест – це активна гра, головною метою якої є перевірка вміння пересуватися по позначеному маршруту, виконуючи різні завдання. Якими б складними не виявилися ці завдання, все одно нам було весело і цікаво! Адже завдання пізнавальні. Цікаво долати труднощі: то папірець для підписів загубився, то не вистачило учасників, - але нас це не зломило, ми були налаштовані тільки на позитив.

 

Квест виявився не тільки пізнавальним, а й захоплюючим, до того ж він нас чудово згуртував. Ми – команда! Кожне випробування намагалися проходити креативно. В одному із завдань лише наш факультет журналістики знайшов не шість передбачуваних відмінностей на фотографії, а цілих сім!:) На кожному з етапів нас переслідували й інтелектуальні завдання, при виконанні яких доводилося поламати голову. Ми зайняли почесне четверте місце з дев'яти можливих. І це тілтки початок, адже ми тільки першокурсники!

 


Останні новини

  • Сьогодні більшість студентів стовідсотково переконані у тому, що практика – це нецікава та нудна...

  •     Після ознайомлення шанувальників із літературно-музичним перформансом «Альберт, або найвища форма страти» в «Гостинной Hub» Юрій Андрухович погодився відповісти на деякі запитання,...

  • Орієнтована дата додаткового фахового випробування (співбесіда) з "Основ журналістики" на здобуття освітнього...

  • Часто можна почути від туристів та екскурсоводів, що Львів – це місто кохання та кави. Проте для...

  • Колишня редакторка програми теленовин NewslineБі-бі-сі Північної Ірландії Анджеліна Фуско наразі працює...

Вхід