Стипендии для мастеров визуального сторителлинга от организации CatchLight

Медиапрофессионалы – мастера визуального сторителлинга, чьи работы способствуют социальным переменам, могут подать заявки на эти стипендии.

Калифорнийская организация CatchLight, специализирующаяся в области фотографии, запускает стипендиальную программу CatchLight Fellowship.

Співробітництво з Університетом Оснабрюк

У липні 2017 р. факультетом журналістики ОЮА у співробітництві з Університетом Оснабрюк, Німеччина, неурядовою організацією «Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів» та SSCEurope, Берлін, Німеччина за фінансової підтримки DAAD (DeutscherAkademischerAustauschDienst) буде організовано літню школу для студентів на тему ‘Fragilestatehood, minoritiesandarmedconflicts – futurescenariosforMoldovaandUkrainebetweentheconflictingprioritiesofEU-Russiarelations’. Для участі на конкурсних засадах будуть відібрані 20 студентів з України та Молдови, які цікавляться питаннями міжнародних відносин та безпеки. Літня школа буде вже п’ятою ініціативою у межах співробітництва між Українським інститутом кризового менеджменту та SSCEurope у сфері міжнародної безпеки та конфліктів.

Стажування у «Grape Ukraine» від «One Day At Work»

Інформація про компанію:
1. Засновано в Україні як представництво GRAPE / POSSIBLE Worldwide в 2011 р.
2. Повносервісне рекламне агентство з діджитал спеціалізацією.
3. Володар нагород: Effie, FWA, Awwwards, CSS Design, Facebook Studio, Golden Hammer, Kyiv International Advertising Festival та ін.