Немає сенсу робити те, що не любиш. А особливо це стосується журналістики. Якщо не ловиш кайф від роботи, то краще це покинути.

А я точно можу сказати, що від 99% зйомок я кайфую. Робота журналістом - це своєрідний квиток до того, що не можуть спробувати більшість людей. Гонки позашляховиків, покататися на КрАЗі та САУ, потримати маленьку анаконду (хоч вона мене і вкусила), взяти інтерв'ю у представника ОБСЄ, зустрічати героїв з передової. Як журналіст ти розвиваєшся щодня: розумово, морально та інколи навіть фізично. Перечитування законів, проектів рішень міськради, робота з відкритими реєстрами, розмови з експертами - це теж приносить задоволення. Робота журналістом - це також коли пишеш сюжет у дорозі, бо треба встигнути до випуску новин. Я люблю, коли роботи багато, що аж ледве не встигаєш, і ненавиджу, коли зйомок мало. Робота може початися о 4 ранку поїздкою в область, а може закінчитися о 12 ночі на конкурсі віце-губернаторів. Ніколи не знаєш, чим закінчиться день.

Немає сенсу робити те, що не любиш. А особливо це стосується журналістики. Якщо не ловиш кайф від роботи, то краще це покинути. А я точно можу сказати, що від 99% зйомок я кайфую. Робота журналістом - це своєрідний квиток до того, що не можуть спробувати більшість людей. Гонки позашляховиків, покататися на КрАЗі та САУ, потримати маленьку анаконду (хоч вона мене і вкусила), взяти інтерв'ю у представника ОБСЄ, зустрічати героїв з передової. Як журналіст ти розвиваєшся щодня: розумово, морально та інколи навіть фізично. Перечитування законів, проектів рішень міськради, робота з відкритими реєстрами, розмови з експертами - це теж приносить задоволення. Робота журналістом - це також коли пишеш сюжет у дорозі, бо треба встигнути до випуску новин. Я люблю, коли роботи багато, що аж ледве не встигаєш, і ненавиджу, коли зйомок мало. Робота може початися о 4 ранку поїздкою в область, а може закінчитися о 12 ночі на конкурсі віце-губернаторів. Ніколи не знаєш, чим закінчиться день.