Наші проекти

Фото-поетична виставка

За ініціативи кафедри журналістики в навчальній телестудії Національного університету «Одеська юридична академія» з 2014 року проходить Молодіжний фото-літературний конкурс «Momento».

У фото-літературному конкурсі можуть взяти участь студенти та школярі старших класів.

Учасники конкурсу мають змогу не лише презентувати свої фото-літературні твори, а й опублікувати їх у літературному альманаху.

Переможців визначають учасники та глядачі шляхом таємного голосування.

У змаганні поетичних творів минулого року перемогла студентка факультету ЦГЮ Тетяна СилкаІІ місце посіли студент ІПС – Латкін Максим та Кулаков Дмитро. Студенти факультету журналістики Максим Васильченко та Вікторія Сафронова розділили ІІІ місце.

Гостем І Молодіжного фото-літературного конкурсу була член Союзу журналістів України, лауреат двох перших премій в Обласному літературному конкурсі «Осінь в Бірзулі», дипломант Муніципального конкурсу ім..К.Паустовського, автор книг «Ненаписані картини», «Між минулим і майбутнім» - Євгенія Заславська, яка познайомила учасників і гостей із своєю творчістю.

З усіма питаннями щодо участі у конкурсі «Momento» звертайся за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте (048) 719-88-40.