Факультет журналістики – один із наймолодших підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія». Створений у 2013 році як факультет з підготовки високоякісних фахівціх спеціальностей «журналістика» і «реклама та зв’язки з громадськістю” ставить за мету забезпечення ґрунтовних знань з теорії та практики журналістикознавства, реклами та зв’язків з громадськістю, масової комунікації, прикладних соціально-комунікаційних технологій, медіапсихології, міжкультурних та аудіовізуальних комунікацій, веб-дизайну тощо.

Наш факультет – це молода команда однодумців, яка не боїться експериментувати. Ми намагаємось поєднати найкращі українські та європейські освітні стандарти і практики. В нашій команді гармонійно поєднуються багаторічний стаж фахівців-практиків та науковців із креативністю й енергійним запалом.

Факультет журналістики очолює декан Тетяна Кузнєцова – професор, доктор наук із соціальних комунікацій.

До складу факультету входять кафедри:

- журналістики (завідувач - доктор філологічних наук, доцент Колкутіна Вікторія Вікторівна);

- прикладної лінгвістики (завідувач - доктор філологічних наук, професор Мамич Мирослава Володимирівна);

- інформатики (в.о. завідувача - кандидат педагогічних наук, доцент Логінова Наталія Іванівна).

Навчальний процес забезпечують доктори та кандидати наук, а також кращі фахівці-практики України та зарубіжжя, які проводять медіа-тренінги для студентів факультету.

Перспективи розвитку факультету — це зміцнення наукового потенціалу кафедр, відкриття нових спеціальностей, розширення міжнародних зв’язків, комп’ютеризація навчального процесу та вдосконалення іміджу власних ЗМІ.

Наша мета – сформувати якісну команду молодих журналістів, рекламістів та піарників з новим мисленням.